Безкоштовна реєстрація та робота в системі

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” використання системи ProZorro є безкоштовним для всіх державних замовників. Інформація про оголошені торги ідентична на всіх майданчиках, тому обирайте майданчик за зручністю користування та якістю сервіса.

Можливість знизити ціну завдяки аукціону

Учасники можуть знизити свої пропозиції протягом 3х раундів аукціону. Але вони мотивовані давати найнижчу ціну ще на етапі подачі пропозицій (до аукціону), оскільки право останнього ходу під час аукціону належить Учаснику з найнижчою пропозицією на попередньому етапі.

Прийом документів в електронному вигляді

Всі документи подаються і зберігаються в електронному вигляді. Доступ до публікації інформації в системі надається в он-лайн режимі цілодобово і без вихідних.

Закон «Про публiчнi закупiвлi»

детальніше

Безкоштовний курс “Публічні закупівлі” на Prometheus

Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» презентувало безкоштовний курс з питань публічних закупівель. Лекції представлені у відео-форматі, крім цього, за кожною темою у Вас є можливість скачати конспект та презентацію. Курс розрахований на 6 тижнів і складається з двох рівні: базового та поглибленого. Проходження кожного з рівнів дає можливість отримати безкоштовний сертифікат. Більш детально про курс тут

Типи закупівель в електронній системі

  • Допорогова закупівля

    Закупівлі до 200 тис. грн. на рік для товарів (1.5 млн. грн. для робіт) вважаються допороговими.

  • Надпорогова закупівля

    Закупівлі від 200 тис. грн. на рік для товарів (від 1.5 млн. грн. для робіт) вважаються надпороговими. Для замовників, що здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання пороги складають: від 1 млн.грн. для товарів та послуг, від 5 млн.грн. для робіт. 

Не знаєте який тип процедури обрати?

Наша нова схема допоможе Вам розібратись в цьому питанні!

Не можете визначитись, яку процедуру проводити? Тоді наші схеми саме для Вас. Подивіться очікувану вартість Вашого предмету закупівлі (в 2016 році предмет закупівлі визначається за 5 знаком ДК 016:2010. Детальніше в статті), оберіть одне з чотирьох полей та перейдіть за стрілочками. Все просто, хіба не так?


Для зручності ми розділили схеми.

1. Для Замовників (умовно їх можна назвати “звичайні” Замовники)

2. Для Замовників, що діють в окремих сферах господарювання (згідно частини 4 статті 1 Закону України “Про публічні закупівлі”)

Для “звичайних” Замовників

Для Замовників що діють в окремих сферах господарювання

ЯК ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ ПРОПОЗИЦІЙ

Проведіть моніторинг ринку, щоб точніше визначити очікувану ціну закупівлі в оголошенні. Занадто висока або низька ціна може відштовхнути потенційних постачальників. На BI.PROZORRO.ORG або на нашому порталі знайдіть вже здійснені закупівлі. Ви можете подивитись, як відбувались торги, якою була орієнтовна ціна, як оформлені документи. Запросіть до участі потенційних постачальників. Їх можна шукати в інтернеті або подивитись вже здійснені закупівлі по вашій галузі. Оголосивши торги, надішліть посилання на них якомога більшій кількості потенційних постачальників. Якщо вам потрібна допомога з технічних питань або щодо проведення торгів, звертайтесь до кол-центру вашого майданчика.

ПРИМІРНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ ДЛЯ ОГОЛОШЕННЯ ТОРГІВ

infobox.prozorro.org/specifications – це Ваша бібліотека для роботи зі специфікаціями. У більшості замовників виникають проблеми під час опису предмету закупівлі. Існує ризик купити товар нижчої якості, ніж потрібно. Можливість придбати товар з потрібними характеристиками за найнижчою ціною суттєво залежить від правильного опису предмету закупівлі. Саме тут в нагоді стає наша бібліотека специфікацій.  Треба наголосити що, ці специфікації не є обов’язковими. Це приклади, які можуть допомогти замовнику в процесі підготовки тендерної документації коректно описати предмет закупівлі. Наразі ми намагаємось створити максимально зручний ресурс для замовників, тому ваші пропозиції та зауваження дуже нам потрібні. Приклади яких специфікацій дозволять Вам швидше і якісніше закуповувати товари та послуги? Який формат специфікацій є для Вас більш зручними? Якою має бути оптимальна структура типової специфікації?

Більше специфікацій:

infobox.prozorro.org

Нормативно-правову базу щодо держаних закупівель, у тому числі національний класифікатор України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, ви можете знайти тут.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ (F.A.Q)

Всі питання